fbpx
 

O nas

Fachowy i kompetentny zespół

Informacje o klinice stomatologicznej „Klinika Uśmiechu” w Łodzi

„Klinikę Uśmiechu” w Łodzi tworzy zespół doświadczonych lekarzy stomatologów, ortodontów, protetyków, chirurgów stomatologicznych, endodontów i pedodontów oraz asystentek dentystycznych, dzięki czemu w gabinecie stomatologicznym wykonać można pełny zakres leczenia stomatologicznego wykonywany nowoczesnymi metodami i przy wykorzystaniu innowacyjnej aparatury diagnostycznej. Zabiegi dentystyczne wykonywane są w komfortowych dla pacjenta warunkach, z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu stomatologicznego, ułatwiającego i przyspieszającego wykonanie nawet najbardziej skomplikowanego leczenia. Endodoncja mikroskopowa, czyli leczenie kanałowe pod mikroskopem pozwala na wnikliwą diagnozę i uratowanie zęba, którego następnie można odtworzyć, by służył jeszcze przez wiele lat.

Dzięki dogodnej lokalizacji gabinetu stomatologicznego w sercu Łodzi dojazd z każdej dzielnicy oraz okolicznych miejscowości nie jest uciążliwy. Do gabinetu można dojechać zarówno środkami komunikacji miejskiej, jak i własnym samochodem (parkowanie w okolicy).

Nasz zespół:

Lekarze stomatolodzy:
 • Marta Biernacka-Kowalska, ukończyła Łódzki Uniwersytet Medyczny w 2002 roku. Od tego czasu stale poszerza swoją wiedzę i doświadczenie biorąc udział w kursach i szkoleniach oraz wprowadzając zdobytą wiedzę do swojej praktyki stomatologicznej. Prywatnie mama trójki dzieci. Miłośniczka zdrowego odżywiania i trybu życia, który stara się zaszczepić w swojej rodzinie.
 • Natalia Liśniewska, ukończyłam studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi w 2010 r. Zawód dentysty to dla mnie nie tylko praca, ale również i pasja. Stale uczestniczę na licznych kursach i szkoleniach, zdobytą wiedzę wykorzystuje na codzień w praktyce. Do każdego pacjenta staram się podchodzić indywidualnie i z dużym zaangażowaniem.
 • Aleksandra Brylikowska, ukończyłam Łódzki Uniwersytet Medyczny w 2009 roku. Stomatologia to nie tylko zawód, ale również pasja. Wciąż podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach z zakresu stomatologii estetycznej (protetyka, stomatologia zachowawcza) i endodoncji. Wiedzę i umiejętności nabyte na szkoleniach wykorzystuję na co dzień w swojej pracy. Bardzo zależy mi, aby pacjent czuł się komfortowo podczas wizyt, tak aby nie były one przyczyną stresu.
 • Michał Kurczyński, w 2012 r. ukończyłem Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Staż po studiach odbyłem w Szpitalu MSWIA w Łodzi. Od 2014 do 2020 roku- lekarz rezydent w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 1 im. Norberta Barlickiego w Łodzi. Obecnie lekarz specjalista w Oddziale Chirurgii Szczękowo- Twarzowej w Szpitalu Wojskowej Akademii Medycznej oraz w Poradni Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej w Centralnym Szpitalu Klinicznym Instytutu Stomatologii. Uczestniczyłem w licznych kursach krajowych jak i zagranicznych. Zajmuję się chirurgią stomatologiczną, implantologią, traumatologią szczękowo-twarzową oraz onkologią głowy i szyi z rekonstrukcją.
 • Barbara Kozłowska, ukończyłam kierunek lekarsko-dentystyczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W swojej praktyce zajmuję się stomatologią zachowawczą, endodoncją, chirurgią. Swoje umiejętności rozwijam na licznych konferencjach i szkoleniach. Wychodzę z założenia, że najważniejsze jest indywidualne i kompleksowe podejście do każdego pacjenta jak również przyjazna atmosfera w gabinecie.
 • Małgorzata Szczęsny, Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie w trakcie specjalizacji ze stomatologii zachowawczej z endodoncją. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Poradni Stomatologii Zachowawczej Katedry Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji oraz w II Poradni Protetyki w Centralnym Szpitalu Klinicznym Instytucie Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, a także w renomowanych gabinetach w Łodzi.
  Aktywnie uczestniczy w kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych zwłaszcza w dziedzinach endodoncji i protetyki, co potwierdzają nie tylko certyfikaty, ale wiedza i umiejętności. Zajmuje się leczeniem zachowawczym, protetycznym oraz endodoncją mikroskopową, która często jest jedyną szansą na uratowanie zęba.
 • Anna Makowska – absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, specjalista chirurgi stomatologicznej. Staż specjalizacyjny odbyłam w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im.N.Barlickiego na Oddziale Chirurgii Szczękowo Twarzowej oraz w Wielospecjalistycznej Przychodni Stomatologicznej w Łodzi. W pracy ważne jest dla mnie zaangażowanie, precyzja wykonywanych zabiegów oraz bezpieczeństwo i komfort pacjenta. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, aby zapewniać pacjentom leczenie według najnowszych standardów.
 • dr Oktawia Antczak – Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od początku moja droga zawodowa związana jest z ortodoncją, ponieważ jest to moja ogromna pasja.
  Stale podnoszę swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych. Wykonuję zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej oraz zajmuję się leczeniem ortodontycznym zarówno dorosłych, jak i dzieci.
 • Karolina Werbicka – absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Staż odbyła w Centralnym Szpitalu Klinicznym Instytucie Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Na stażu pracowała jako asystentka stomatologiczna w gabinecie specjalizującym się w ortodoncji.
  Obecnie pracuje w kilku gabinetach stomatologicznych na terenie Łodzi i w Aleksandrowie Łódzkim, gdzie zajmuje się stomatologią zachowawczą, periodontologią oraz stomatologią dziecięcą.
  Aktywnie uczestniczy w kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych. Poza pracą interesuje się muzyką, sportem – w szczególności siatkówką oraz lubi gotować.
Asystentki:
 • Angelika Ciszewska
 • Katarzyna Kubiak-Różycka
 • Oksana Kyrylenko
Godziny otwarcia
Poniedziałek
9:00 - 19:00
Wtorek
9:00 - 19:00
Środa
9:00 - 19:00
Czwartek
9:00 - 19:00
Piątek
9:00 - 19:00
Sobota
nieczynne
Niedziela
nieczynne

Nasz Zespół

MARTA
BIERNACKA-KOWALSKA

Lekarz stomatolog

Anna Makowska

Lekarz stomatolog/ specjalista chirurgii stomatologicznej

NATALIA SREBRO

Stomatolog dziecięcy

MAŁGORZATA SZCZĘSNY

Lekarz Stomatolog/ specjalista endodoncji

Oktawia Antczak

Lekarz ortodonta/stomatolog

Karolina Werbicka

Lekarz stomatolog

Marta Szczepaniak

Protetyk

BARBARA KOZŁOWSKA

Lekarz stomatolog

NATALIA LIŚNIEWSKA

Lekarz stomatolog

KATARZYNA
KUBIAK-RÓŻYCKA

Asystentka

OKSANA KYRYLENKO

Asystentka / Higienistka

ANGELIKA CISZEWSKA

Asystentka / Higienistka

Marta Dębska

Rejestracja