fbpx
 

Informacje o „Klinice Uśmiechu” w Łodzi

Fachowy i kompetentny zespół

„Klinikę Uśmiechu” w Łodzi tworzy zespół doświadczonych lekarzy stomatologów, ortodontów, protetyków, chirurgów, endodontów i pedodontów oraz asystentek dentystycznych, dzięki czemu można wykonać u nas pełny zakres leczenia stomatologicznego przy wykorzystaniu nowoczesnych metod i innowacyjnej aparatury diagnostycznej.

 

Zabiegi dentystyczne odbywają się w komfortowych dla pacjenta warunkach, z użyciem specjalistycznego sprzętu stomatologicznego, ułatwiającego i przyspieszającego przeprowadzenie nawet najbardziej skomplikowanego leczenia. Endodoncja mikroskopowa, czyli leczenie kanałowe pod mikroskopem, pozwala na wnikliwą diagnozę i uratowanie zęba, który następnie można odtworzyć, by służył jeszcze przez wiele lat.

 

Dzięki dogodnej lokalizacji „Kliniki Uśmiechu” w sercu Łodzi dojazd z każdej dzielnicy oraz okolicznych miejscowości nie jest uciążliwy. Do gabinetu można dotrzeć zarówno środkami komunikacji miejskiej, jak i własnym samochodem (parkowanie w okolicy).

Nasz zespół:

Zespół naszej kliniki składa się ze specjalistów różnych dziedzin, których priorytetem zawsze jest dobro pacjenta. Indywidualne podejście, profesjonalne doradztwo, najwyższy standard usług stomatologicznych – tego mogą spodziewać osoby, które umówią się na wizytę w naszym gabinecie. Poniżej przedstawiamy informacje o personelu medycznym „Kliniki Uśmiechu” w Łodzi.

 

Lekarze stomatolodzy:
 • Marta Biernacka-Kowalska – ukończyła Łódzki Uniwersytet Medyczny w 2002 roku. Od tego czasu stale poszerza wiedzę i doświadczenie poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach, by następnie wprowadzać zdobyte informacje i umiejętności do swojej praktyki stomatologicznej. Prywatnie mama trójki dzieci. Miłośniczka zdrowego odżywiania i trybu życia, który stara się zaszczepić w swojej rodzinie.
 • Natalia Liśniewska – ukończyłam studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi w 2010 r. Zawód dentysty to dla mnie nie tylko praca, ale również i pasja. Stale uczestniczę w licznych kursach i szkoleniach, zdobytą wiedzę wykorzystuję na co dzień w praktyce. Do każdego pacjenta staram się podchodzić indywidualnie i z dużym zaangażowaniem.
 • Aleksandra Brylikowska – ukończyłam Łódzki Uniwersytet Medyczny w 2009 roku. Stomatologia to nie tylko mój zawód, ale również pasja. Wciąż podnoszę swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach z zakresu stomatologii estetycznej (protetyka, stomatologia zachowawcza) i endodoncji. Wiedzę i umiejętności nabyte na szkoleniach wykorzystuję na co dzień w swojej pracy. Bardzo zależy mi na tym, żeby pacjent czuł się komfortowo podczas wizyt, tak aby nie były one przyczyną stresu.
 • Michał Kurczyński – w 2012 r. ukończyłem Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Staż po studiach odbyłem w Szpitalu MSWIA w Łodzi. Od 2014 do 2020 roku – lekarz rezydent w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 1 im. Norberta Barlickiego w Łodzi. Obecnie lekarz specjalista w Oddziale Chirurgii Szczękowo- Twarzowej w Szpitalu Wojskowej Akademii Medycznej oraz w Poradni Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej w Centralnym Szpitalu Klinicznym Instytutu Stomatologii. Uczestniczyłem zarówno w licznych kursach krajowych, jak i zagranicznych. Zajmuję się chirurgią stomatologiczną, implantologią, traumatologią szczękowo-twarzową oraz onkologią głowy i szyi z rekonstrukcją.
 • Barbara Kozłowska – ukończyłam kierunek lekarsko-dentystyczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W swojej praktyce zajmuję się stomatologią zachowawczą, endodoncją, chirurgią. Swoje umiejętności rozwijam na licznych konferencjach i szkoleniach. Wychodzę z założenia, że najważniejsze jest indywidualne i kompleksowe podejście do każdego pacjenta, jak również przyjazna atmosfera w gabinecie.
 • Małgorzata Szczęsny – absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie w trakcie specjalizacji ze stomatologii zachowawczej z endodoncją. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Poradni Stomatologii Zachowawczej Katedry Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji oraz w II Poradni Protetyki w Centralnym Szpitalu Klinicznym Instytucie Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, a także w renomowanych gabinetach w Łodzi.
  Aktywnie uczestniczy w kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych, zwłaszcza w dziedzinach endodoncji i protetyki, co potwierdzają nie tylko certyfikaty, ale wiedza i umiejętności. Zajmuje się leczeniem zachowawczym, protetycznym oraz endodoncją mikroskopową, która często jest jedyną szansą na uratowanie zęba.
 • Anna Makowska – absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, specjalista chirurgii stomatologicznej. Staż specjalizacyjny odbyłam w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. N. Barlickiego na Oddziale Chirurgii Szczękowo Twarzowej oraz w Wielospecjalistycznej Przychodni Stomatologicznej w Łodzi. W pracy ważne jest dla mnie zaangażowanie, precyzja wykonywanych zabiegów oraz bezpieczeństwo i komfort pacjenta. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, aby zapewniać leczenie według najnowszych standardów.
 • dr Oktawia Antczak – jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od początku moja droga zawodowa związana jest z ortodoncją, ponieważ to moja ogromna pasja.
  Stale podnoszę swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych. Wykonuję zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej oraz zajmuję się leczeniem ortodontycznym zarówno dorosłych, jak i dzieci.
 • Karolina Werbicka – absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Staż odbyła w Centralnym Szpitalu Klinicznym Instytucie Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, podczas którego pracowała jako asystentka stomatologiczna w gabinecie specjalizującym się w ortodoncji.
  Obecnie pracuje w kilku gabinetach na terenie Łodzi i w Aleksandrowie Łódzkim, gdzie zajmuje się stomatologią zachowawczą i dziecięcą oraz periodontologią.
  Aktywnie uczestniczy w kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych. Poza pracą interesuje się muzyką, sportem – w szczególności siatkówką, oraz lubi gotować.
Asystentki:
 • Angelika Ciszewska
 • Katarzyna Kubiak-Różycka
 • Oksana Kyrylenko

Co wyróżnia „Klinikę Uśmiechu” w Łodzi?

 

„Klinika Uśmiechu” w Łodzi to nowoczesna placówka, która na pierwszym miejscu stawia dobro pacjentów. Z tego powodu zapewniamy kompleksową obsługę stomatologiczną – mogą Państwo zadbać u nas o swoje uzębienie w każdym aspekcie, od profilaktyki przez diagnostykę po leczenie.

 

Nie bez przyczyny podczas przeprowadzanych zabiegów wykorzystujemy wyłącznie nowoczesną aparaturę stomatologiczną, innowacyjne metody i doskonałej jakości atestowane materiały. Dzięki temu możemy zagwarantować pacjentom najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu – jedną z naszych licznych specjalności jest bezbolesne leczenie uzębienia.

 

Jeśli szukają Państwo gabinetu dentystycznego w Łodzi, zachęcamy do umówienia wizyty w naszej klinice. Jesteśmy pewni, że uda nam się sprostać wszelkim oczekiwaniom.

Godziny otwarcia
Poniedziałek
9:00 - 19:00
Wtorek
9:00 - 19:00
Środa
9:00 - 19:00
Czwartek
9:00 - 19:00
Piątek
9:00 - 19:00
Sobota
nieczynne
Niedziela
nieczynne

Nasz Zespół

MARTA
BIERNACKA-KOWALSKA

Lekarz stomatolog

Anna Makowska Lekarz stomatolog/ specjalista chirurgii stomatologicznej

Anna Makowska

Lekarz stomatolog/ specjalista chirurgii stomatologicznej

NATALIA SREBRO Stomatolog dziecięcy

NATALIA SREBRO

Stomatolog dziecięcy

MAŁGORZATA SZCZĘSNY Lekarz Stomatolog/ specjalista endodoncji

MAŁGORZATA SZCZĘSNY

Lekarz Stomatolog/ specjalista endodoncji

Oktawia Antczak - lekarz ortodonta / stomatolog

Oktawia Antczak

Lekarz ortodonta/stomatolog

KAROLINA WERBICKA Lekarz stomatolog

Karolina Werbicka

Lekarz stomatolog

Barbara Kozłowska lekarz stomatolog

BARBARA KOZŁOWSKA

Lekarz stomatolog

natalia liśniewska lekarz stomatolog

NATALIA LIŚNIEWSKA

Lekarz stomatolog

Michał Kurczyński

Specjalista chirurgii szczękowo – twarzowej

Dr Robert Kamyk

Robert Kamyk

Lekarz Stomatolog

KATARZYNA KUBIAK-RÓŻYCKA Asystenka

KATARZYNA
KUBIAK-RÓŻYCKA

Asystentka

OKSANA KYRYLENKO Asystentka / Higienistka

OKSANA KYRYLENKO

Asystentka / Higienistka

ANGELIKA CISZEWSKA Asystentka / Higienistka

ANGELIKA CISZEWSKA

Asystentka / Higienistka

Marta Dębska Rejestracja

Marta Dębska

Rejestracja