fbpx
 

Informacje o „Klinice Uśmiechu” w Łodzi

Fachowy i kompetentny zespół

„Klinikę Uśmiechu” w Łodzi tworzy zespół doświadczonych lekarzy stomatologów, ortodontów, protetyków, chirurgów, endodontów i pedodontów oraz asystentek dentystycznych, dzięki czemu można wykonać u nas pełny zakres leczenia stomatologicznego przy wykorzystaniu nowoczesnych metod i innowacyjnej aparatury diagnostycznej.

 

Zabiegi dentystyczne odbywają się w komfortowych dla pacjenta warunkach, z użyciem specjalistycznego sprzętu stomatologicznego, ułatwiającego i przyspieszającego przeprowadzenie nawet najbardziej skomplikowanego leczenia. Endodoncja mikroskopowa, czyli leczenie kanałowe pod mikroskopem, pozwala na wnikliwą diagnozę i uratowanie zęba, który następnie można odtworzyć, by służył jeszcze przez wiele lat.

 

Dzięki dogodnej lokalizacji „Kliniki Uśmiechu” w sercu Łodzi dojazd z każdej dzielnicy oraz okolicznych miejscowości nie jest uciążliwy. Do gabinetu można dotrzeć zarówno środkami komunikacji miejskiej, jak i własnym samochodem (parkowanie w okolicy).

Nasz zespół:

Zespół naszej kliniki składa się ze specjalistów różnych dziedzin, których priorytetem zawsze jest dobro pacjenta. Indywidualne podejście, profesjonalne doradztwo, najwyższy standard usług stomatologicznych – tego mogą spodziewać osoby, które umówią się na wizytę w naszym gabinecie. Poniżej przedstawiamy informacje o personelu medycznym „Kliniki Uśmiechu” w Łodzi.

 

Lekarze stomatolodzy:
 • Marta Biernacka-Kowalska – ukończyła Łódzki Uniwersytet Medyczny w 2002 roku. Od tego czasu stale poszerza wiedzę i doświadczenie poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach, by następnie wprowadzać zdobyte informacje i umiejętności do swojej praktyki stomatologicznej. Prywatnie mama trójki dzieci. Miłośniczka zdrowego odżywiania i trybu życia, który stara się zaszczepić w swojej rodzinie.
 • Natalia Liśniewska – ukończyłam studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi w 2010 r. Zawód dentysty to dla mnie nie tylko praca, ale również i pasja. Stale uczestniczę w licznych kursach i szkoleniach, zdobytą wiedzę wykorzystuję na co dzień w praktyce. Do każdego pacjenta staram się podchodzić indywidualnie i z dużym zaangażowaniem.
 • Aleksandra Brylikowska – ukończyłam Łódzki Uniwersytet Medyczny w 2009 roku. Stomatologia to nie tylko mój zawód, ale również pasja. Wciąż podnoszę swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach z zakresu stomatologii estetycznej (protetyka, stomatologia zachowawcza) i endodoncji. Wiedzę i umiejętności nabyte na szkoleniach wykorzystuję na co dzień w swojej pracy. Bardzo zależy mi na tym, żeby pacjent czuł się komfortowo podczas wizyt, tak aby nie były one przyczyną stresu.
 • Michał Kurczyński – w 2012 r. ukończyłem Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Staż po studiach odbyłem w Szpitalu MSWIA w Łodzi. Od 2014 do 2020 roku – lekarz rezydent w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 1 im. Norberta Barlickiego w Łodzi. Obecnie lekarz specjalista w Oddziale Chirurgii Szczękowo- Twarzowej w Szpitalu Wojskowej Akademii Medycznej oraz w Poradni Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej w Centralnym Szpitalu Klinicznym Instytutu Stomatologii. Uczestniczyłem zarówno w licznych kursach krajowych, jak i zagranicznych. Zajmuję się chirurgią stomatologiczną, implantologią, traumatologią szczękowo-twarzową oraz onkologią głowy i szyi z rekonstrukcją.
 • Barbara Kozłowska – ukończyłam kierunek lekarsko-dentystyczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W swojej praktyce zajmuję się stomatologią zachowawczą, endodoncją, chirurgią. Swoje umiejętności rozwijam na licznych konferencjach i szkoleniach. Wychodzę z założenia, że najważniejsze jest indywidualne i kompleksowe podejście do każdego pacjenta, jak również przyjazna atmosfera w gabinecie.
 • Małgorzata Szczęsny – absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie w trakcie specjalizacji ze stomatologii zachowawczej z endodoncją. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Poradni Stomatologii Zachowawczej Katedry Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji oraz w II Poradni Protetyki w Centralnym Szpitalu Klinicznym Instytucie Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, a także w renomowanych gabinetach w Łodzi.
  Aktywnie uczestniczy w kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych, zwłaszcza w dziedzinach endodoncji i protetyki, co potwierdzają nie tylko certyfikaty, ale wiedza i umiejętności. Zajmuje się leczeniem zachowawczym, protetycznym oraz endodoncją mikroskopową, która często jest jedyną szansą na uratowanie zęba.
 • Anna Makowska – absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, specjalista chirurgii stomatologicznej. Staż specjalizacyjny odbyłam w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. N. Barlickiego na Oddziale Chirurgii Szczękowo Twarzowej oraz w Wielospecjalistycznej Przychodni Stomatologicznej w Łodzi. W pracy ważne jest dla mnie zaangażowanie, precyzja wykonywanych zabiegów oraz bezpieczeństwo i komfort pacjenta. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, aby zapewniać leczenie według najnowszych standardów.
 • dr Oktawia Antczak – jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od początku moja droga zawodowa związana jest z ortodoncją, ponieważ to moja ogromna pasja.
  Stale podnoszę swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych. Wykonuję zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej oraz zajmuję się leczeniem ortodontycznym zarówno dorosłych, jak i dzieci.
 • Karolina Werbicka – absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Staż odbyła w Centralnym Szpitalu Klinicznym Instytucie Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, podczas którego pracowała jako asystentka stomatologiczna w gabinecie specjalizującym się w ortodoncji.
  Obecnie pracuje w kilku gabinetach na terenie Łodzi i w Aleksandrowie Łódzkim, gdzie zajmuje się stomatologią zachowawczą i dziecięcą oraz periodontologią.
  Aktywnie uczestniczy w kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych. Poza pracą interesuje się muzyką, sportem – w szczególności siatkówką, oraz lubi gotować.
Asystentki:
 • Angelika Ciszewska
 • Katarzyna Kubiak-Różycka
 • Oksana Kyrylenko

Co wyróżnia „Klinikę Uśmiechu” w Łodzi?

 

„Klinika Uśmiechu” w Łodzi to nowoczesna placówka, która na pierwszym miejscu stawia dobro pacjentów. Z tego powodu zapewniamy kompleksową obsługę stomatologiczną – mogą Państwo zadbać u nas o swoje uzębienie w każdym aspekcie, od profilaktyki przez diagnostykę po leczenie.

 

Nie bez przyczyny podczas przeprowadzanych zabiegów wykorzystujemy wyłącznie nowoczesną aparaturę stomatologiczną, innowacyjne metody i doskonałej jakości atestowane materiały. Dzięki temu możemy zagwarantować pacjentom najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu – jedną z naszych licznych specjalności jest bezbolesne leczenie uzębienia.

 

Jeśli szukają Państwo gabinetu dentystycznego w Łodzi, zachęcamy do umówienia wizyty w naszej klinice. Jesteśmy pewni, że uda nam się sprostać wszelkim oczekiwaniom.

Godziny otwarcia
Poniedziałek
9:00 - 19:00
Wtorek
9:00 - 19:00
Środa
9:00 - 19:00
Czwartek
9:00 - 19:00
Piątek
9:00 - 19:00
Sobota
nieczynne
Niedziela
nieczynne

Nasz Zespół

MARTA
BIERNACKA-KOWALSKA

Lekarz stomatolog

Anna Makowska Lekarz stomatolog/ specjalista chirurgii stomatologicznej

Anna Makowska

Lekarz stomatolog/ specjalista chirurgii stomatologicznej

NATALIA SREBRO Stomatolog dziecięcy

NATALIA SREBRO

Stomatolog dziecięcy

MAŁGORZATA SZCZĘSNY Lekarz Stomatolog/ specjalista endodoncji

MAŁGORZATA SZCZĘSNY

Lekarz Stomatolog/ specjalista endodoncji

Oktawia Antczak - lekarz ortodonta / stomatolog

Oktawia Antczak

Lekarz ortodonta/stomatolog

KAROLINA WERBICKA Lekarz stomatolog

Karolina Werbicka

Lekarz stomatolog

Marta Szczepaniak Protetyk

Marta Szczepaniak

Protetyk

Barbara Kozłowska lekarz stomatolog

BARBARA KOZŁOWSKA

Lekarz stomatolog

natalia liśniewska lekarz stomatolog

NATALIA LIŚNIEWSKA

Lekarz stomatolog

Michał Kurczyński

Specjalista chirurgii szczękowo – twarzowej

Dr Robert Kamyk

Robert Kamyk

Lekarz Stomatolog

KATARZYNA KUBIAK-RÓŻYCKA Asystenka

KATARZYNA
KUBIAK-RÓŻYCKA

Asystentka

OKSANA KYRYLENKO Asystentka / Higienistka

OKSANA KYRYLENKO

Asystentka / Higienistka

ANGELIKA CISZEWSKA Asystentka / Higienistka

ANGELIKA CISZEWSKA

Asystentka / Higienistka

Marta Dębska Rejestracja

Marta Dębska

Rejestracja