fbpx
 

O nas

Fachowy i kompetentny zespół

Informacje o klinice stomatologicznej „Klinika Uśmiechu” w Łodzi

„Klinikę Uśmiechu” w Łodzi tworzy zespół doświadczonych lekarzy stomatologów, ortodontów, protetyków, chirurgów stomatologicznych, endodontów i pedodontów oraz asystentek dentystycznych, dzięki czemu w gabinecie stomatologicznym wykonać można pełny zakres leczenia stomatologicznego wykonywany nowoczesnymi metodami i przy wykorzystaniu innowacyjnej aparatury diagnostycznej. Zabiegi dentystyczne wykonywane są w komfortowych dla pacjenta warunkach, z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu stomatologicznego, ułatwiającego i przyspieszającego wykonanie nawet najbardziej skomplikowanego leczenia. Endodoncja mikroskopowa, czyli leczenie kanałowe pod mikroskopem pozwala na wnikliwą diagnozę i uratowanie zęba, którego następnie można odtworzyć, by służył jeszcze przez wiele lat.

 

Dzięki dogodnej lokalizacji gabinetu stomatologicznego w sercu Łodzi dojazd z każdej dzielnicy oraz okolicznych miejscowości nie jest uciążliwy. Do gabinetu można dojechać zarówno środkami komunikacji miejskiej, jak i własnym samochodem (parkowanie w okolicy).

Nasz zespół:

Lekarze stomatolodzy:
  • Marta Biernacka-Kowalska, ukończyła Łódzki Uniwersytet Medyczny w 2002 roku. Od tego czasu stale poszerza swoją wiedzę i doświadczenie biorąc udział w kursach i szkoleniach oraz wprowadzając zdobytą wiedzę do swojej praktyki stomatologicznej. Prywatnie mama trójki dzieci. Miłośniczka zdrowego odżywiania i trybu życia, który stara się zaszczepić w swojej rodzinie.

 

  • Monika Szlama, Ukończyłam Wydział Lekarsko-Dentystyczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2014 r. Po odbyciu stażu w Instytucie Stomatologii wykonuję zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją mikroskopową. W tej dziedzinie szkolę się i realizuję szkolenie specjalizacyjne.

 

  • Marta Grzejszczak, dyplom ukończenia Uniwersytetu Medycznego w Łodzi uzyskałam w 2010 roku. W roku 2017 uzyskałam tytuł specjalisty chirurgii stomatologicznej. Kontynuuję pracę w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Instytutu Stomatologii UMedu i WAM, gdzie nieustannie rozwijam się jako lekarz się w tej dziedzinie.

 

  • Natalia Liśniewska, ukończyłam studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi w 2010 r. Zawód dentysty to dla mnie nie tylko praca, ale również i pasja. Stale uczestniczę na licznych kursach i szkoleniach, zdobytą wiedzę wykorzystuje na codzień w praktyce. Do każdego pacjenta staram się podchodzić indywidualnie i z dużym zaangażowaniem.

 

  • Aleksandra Brylikowska, ukończyłam Łódzki Uniwersytet Medyczny w 2009 roku. Stomatologia to nie tylko zawód, ale również pasja. Wciąż podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach z zakresu stomatologii estetycznej (protetyka, stomatologia zachowawcza) i endodoncji. Wiedzę i umiejętności nabyte na szkoleniach wykorzystuję na co dzień w swojej pracy. Bardzo zależy mi, aby pacjent czuł się komfortowo podczas wizyt, tak aby nie były one przyczyną stresu.

 

  • Dawid Boczek, ukończyłem Wydział Lekarsko-Dentystyczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2014 r., a następnie staż podyplomowy w Instytucie Stomatologii. Zajmuję się stomatologią zachowawczą, protetyką – a w szczególności minimalnie inwazyjną stomatologią estetyczną.
Ortodonta:
  • Ewa Świniarska
Asystentki:
  • Angelika Ciszewska
  • Katarzyna Kubiak-Różycka
Godziny otwarcia
Poniedziałek
9:00 - 19:00
Wtorek
9:00 - 19:00
Środa
9:00 - 19:00
Czwartek
9:00 - 19:00
Piątek
9:00 - 19:00
Sobota
nieczynne
Niedziela
nieczynne