fbpx

leczymy bezboleśnie.

Wólczańska 165, Łódź.

Umów wizytę w naszej klinice.
Napisz na kontakt@klinika-usmiechu.com
lub zadzwoń 699 713 657
korona protetyczna
zespol
zespol lekarzy
klinika stomatologiczna łódź

Gabinet stomatologiczny
„Klinika Uśmiechu” w Łodzi

Gabinet stomatologiczny „Klinika Uśmiechu” w Łodzi to nowoczesna placówka zlokalizowana w centrum miasta, oferująca szeroki zakres usług stomatologicznych. Klinika powstała w odpowiedzi na potrzeby pacjentów obawiających się bólu i nieprzyjemnych doznań, które towarzyszyły im w przeszłości w czasie wizyty u dentysty. Nasi stomatolodzy to młody, doświadczony zespół specjalistów, wykonujący swoją pracę z pasją i zaangażowaniem. Kierują się przede wszystkim troską o dobro pacjentów, a ich priorytetem jest zapewnienie najwyższego komfortu leczenia. Regularne wizyty kontrolne u dentysty to klucz do zachowania zdrowego stanu uzębienia i estetycznego uśmiechu. Zapraszamy do skorzystania z usług naszego gabinetu stomatologicznego – zapewniamy indywidualne podejście i profesjonalną opiekę. Dokładamy wszelkich starań, by leczenie zębów nie powodowało dolegliwości bólowych – oferujemy bezpłatne znieczulenie.

Zakres usług naszego gabinetu stomatologicznego

Dzięki najnowocześniejszym metodom leczenia oraz zaawansowanym technologicznie sprzętom nasza klinika stomatologiczna zapewnia najwyższą jakość wykonywanych usług: stomatologii zachowawczej, leczenia kanałowego i endodoncji mikroskopowej, protetyki czy chirurgii stomatologicznej. W ofercie znajduje się także ortodoncja i bezbolesne usuwanie zębów – w tym ósemek. Zapraszamy zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci – nasz doświadczony dentysta dziecięcy dba o to, by najmłodsi pacjenci podczas leczenia czuli się komfortowo i bezpiecznie. Pacjenci „Kliniki Uśmiechu” coraz częściej zainteresowani są założeniem licówek i koron protetycznych, które w estetyczny i mało inwazyjny sposób znacząco poprawiają wygląd zębów i zapewniają piękny, zdrowy uśmiech. Zachęcamy do umówienia się na wizytę – nasi stomatolodzy dopasowują uzupełnienia protetyczne do indywidualnych potrzeb i preferencji każdego pacjenta. W ramach profilaktyki stomatologicznej można skorzystać u nas z zabiegu usunięcia kamienia oraz piaskowania, czyli usunięcia osadu z powierzchni szkliwa i przestrzeni między zębami. Oferujemy również zabiegi wybielające zęby. Oprócz tego nasi specjaliści zajmują się wszczepianiem implantów. Jest to najnowocześniejszy sposób na uzupełnienie braków zębowych. Implanty przywracają funkcjonalność jamy ustnej i pozwalają na nowo cieszyć się naturalnie wyglądającym uśmiechem. W „Klinice Uśmiechu” dostępne jest bezpłatne, całkowicie bezbolesne znieczulenie, które nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Nowoczesny sprzęt w klinice stomatologicznej

Nasz gabinet stomatologiczny oferuje kompleksowe zabiegi stomatologiczne, ortodontyczne i protetyczne wykonywane przy pomocy nowoczesnej aparatury diagnostycznej oraz innowacyjnych sprzętów. W „Klinice Uśmiechu” znajduje się rozbudowany park specjalistycznych maszyn, które zapewniają precyzyjne leczenie – a tym samym skracają czas wizyty u dentysty, co szczególnie docenią pacjenci obawiający się leczenia dentystycznego. Na miejscu można również wykonać zdjęcie pantomograficzne i tomografię komputerową czy punktowy RTG zębów. Gwarantujemy, że przeprowadzane u nas badania są całkowicie bezpieczne dla pacjenta. Komfortowe i bezbolesne leczenie wymaga korzystania z materiałów i narzędzi najwyższej jakości, dlatego nawet fotele stomatologiczne w naszych gabinetach zostały wybrane z myślą o tym, by zapewnić pacjentom maksymalną wygodę.

Czym jest nowoczesna stomatologia?

Nowoczesna stomatologia, w jakiej się specjalizujemy, polega przede wszystkim na wykorzystywaniu zaawansowanych technologicznie rozwiązań zarówno w zakresie diagnostyki, jak i leczenia. Użycie specjalistycznego sprzętu znacznie zwiększa możliwości dentystów, dając im dokładny obraz uzębienia i pozwalając na przeprowadzanie niezwykle precyzyjnych zabiegów. Znajduje to odzwierciedlenie w wysokiej skuteczności leczenia oraz ograniczeniu do minimum ryzyka wystąpienia powikłań.

W nowoczesnej stomatologii przywiązuje się też szczególną wagę do tego, by wyeliminować dolegliwości bólowe i dyskomfort pacjenta podczas trwania poszczególnych zabiegów. Osiąga się to poprzez zastosowanie innowacyjnych systemów znieczulenia – dzięki nim nawet leczenie kanałowe, przez wiele osób kojarzone z bólem, nie wywołuje nieprzyjemnych doznań.

Kiedy warto zapisać się do dentysty?

Dzięki regularnym kontrolom u dentysty można utrzymać uzębienie w zdrowiu i uniknąć rozwoju takich chorób, jak próchnica. Zalecana częstotliwość wizyt u stomatologa to raz na pół roku. Podczas konsultacji dentysta sprawdza stan zębów i dziąseł pod kątem zmian chorobowych, może również przeprowadzić zabiegi profilaktyczne, aby podnieść odporność szkliwa i zminimalizować ryzyko powstawania ubytków.

Do kliniki stomatologicznej warto zapisać się również, jeśli nie jest się zadowolonym z wyglądu swojego uzębienia. Nowoczesna stomatologia oferuje szeroki wachlarz zabiegów mających na celu podniesienie estetyki uśmiechu. Należy wspomnieć tu o popularnym wybielaniu, ale również innowacyjnych rozwiązaniach, takich jak nakładki Invisalign, określane mianem niewidocznego aparatu.

Oczywiście do gabinetu stomatologicznego powinno się niezwłocznie udać w przypadku wystąpienia takich objawów, jak m.in. ból i ciemnienie zęba oraz jego nadwrażliwość na dotyk i zmiany temperaturowe. Jeżeli odczuwa się podobne dolegliwości, nie warto czekać na odległy termin rutynowej kontroli.

Zapoznaj się z naszą ofertą

ikony_klinika_usmiechu_6
PROTETYKA
ikony_klinika_usmiechu_7
CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA
/IMPLANTOLOGIA
Oferta gabinetu stomatologicznego „Klinika Uśmiechu” w Łodzi
ENDODONCJA
Oferta gabinetu stomatologicznego „Klinika Uśmiechu” w Łodzi
TOMOGRAFIA/
RTG DIAGNOSTYKA
Oferta gabinetu stomatologicznego „Klinika Uśmiechu” w Łodzi
STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA
ikony_klinika_usmiechu_6
STOMATOLOGIA DZIECIĘCA
Oferta gabinetu stomatologicznego „Klinika Uśmiechu” w Łodzi
ORTODONCJA
Pacjenci
Klinika uśmiechu logo

 

 

Godziny otwarcia
Poniedziałek
9:00 – 19:00
Wtorek
9:00 – 19:00
Środa
9:00 – 19:00
Czwartek
9:00 – 19:00
Piątek
9:00 – 19:00
Sobota
nieczynne
Niedziela
nieczynne

 

 

KONTAKT