fbpx
 

Jakie usługi świadczy klinika stomatologiczna?

gabinet dentystyczny

Jakie usługi świadczy klinika stomatologiczna?

Klinika stomatologiczna to miejsce, w którym każdy pacjent może liczyć na kompetentną i kompleksową opiekę. Dzięki szerokiemu spektrum usług oraz wysoko wykwalifikowanej kadrze specjalistów pacjenci mogą cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem.

Stomatologia zachowawcza – ratunek dla zębów

To jeden z najważniejszych działów stomatologii. Jej celem jest diagnozowanie i leczenie próchnicy oraz innych stanów chorobowych zębów.

Stomatologia dziecięca – dbamy o uśmiech naszych pociech

W klinice stomatologicznej w Łodzi dbamy o to, by dzieci nie obawiały się wizyt u dentysty. Stosując nowoczesne metody leczenia oraz zapewniając miłą atmosferę, pomagamy małym pacjentom w zachowaniu zdrowych zębów.

Endodoncja – ratujemy zęby przed ekstrakcją

W przypadku zaawansowanej próchnicy konieczne może być wykonanie zabiegu endodontycznego, czyli leczenia kanałowego. W naszej klinice możesz skorzystać z leczenia kanałowego pod mikroskopem.

Chirurgia stomatologiczna (implantologia) – brakujące zęby to nie problem

W przypadku utraty zębów konieczna może być interwencja chirurga stomatologa. Stosując najnowsze techniki implantologii, specjaliści pomagają pacjentom w odzyskaniu pełnej funkcji żucia oraz estetyki uśmiechu.

Ortodoncja – prostujemy zęby

Ortodoncja oferuje leczenie wad zgryzu zarówno u dzieci, jak i dorosłych, stosując różnorodne metody leczenia, takie jak aparaty ruchome, stałe oraz estetyczne.

Protetyka – uzupełniamy braki

Często po utracie zębów konieczne jest wykonanie uzupełnień protetycznych, takich jak np. protezy, korony czy mosty.

Diagnostyka – klucz do prawidłowego leczenia

Profesjonalna diagnostyka to podstawa skutecznego leczenia stomatologicznego. Klinika stomatologiczna w Łodzi wyposażona jest w nowoczesne urządzenia, takie jak tomograf czy aparat RTG.Demo Title


This will close in 0 seconds